Operátor, skladník, vodič VZV Nizozemsko Holandsko

Aktualizováno:

20. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Holandsko

Nabízený plat:

Bruto mzda/hodina: od 10,38 €

S ubytováním:

Ano

Firma:

Universal Consulting s.r.o.

Požadavky

mierne pokročilá znalosť anglického jazyka – komunikatívne

predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v sklade výhodou
zodpovednosť, flexibilita
čistý register trestov
vodičský preukaz výhodou

Náplň práce

Hľadáme šikovných operátorov/skladníkov – ide o nenáročnú prácu (operátor/operátorka, skladník/skladníčka, balič/balička, vodč VZV, reach truck alebo heftruck vodič)
Vašou náplňou práce môže byť:

balenie, kontrola kvality, vyskladňovanie, kontrola skladových zásob, etiketovanie, práca pri páse, práca s EPT (elektrickým paletovým vozíkom), rôzne sklady.

Práca je väčšinou vykonávaná v stoji.

Zvyčajne sa pracuje na 2 zmeny (pri veľkom množstve objednávok možnosť práce na 3 zmeny).

Práca je vhodné pre mužov, pre ženy i pre páry (páry majú spoločné bývanie, zvyčajne však nepracujú spolu na jednom oddelení).

Lokalita: Tillburg, Wallwijk, Maasvlakte (Rotterdam)

Nabízíme

Mzda:
Bruto mzda/hodina: od 10,38 € - 12,04 €, záleží od skúseností

Vašu prvú výplatu obdržíte v 3 prac. týždni, následne už je mzda vyplácaná týždenne na Váš účet (môže ísť aj o slovenský/český bankový účet – musí byť však vedený na Vaše meno, následne odporúčame otvoriť si holandský účet).

Výhody:

stabilná práca
práca pre mužov aj ženy
nízke vstupné náklady
doprava aj ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
nástup možný ihneď

Poznámka

Svoj životopis posielajte na kontakt@universalconsulting.sk

Název firmy

Kontaktní osoba:
kontakt@universalconsulting.sk
Tel: 00421327440174
E-mail: zaslat e-mail s životopisem