Řidič/ka sk. B Holešov

Aktualizováno:

30. 6. 2020

Lokalita pracoviště:

Holešov

Nabízený plat:

17000 - 22000 Kč

Značka:

16475290727

Firma:

JOSPO a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

PRACOVIŠTĚ Holešov
- náplň práce: rozvoz zboží - jídlo
- požadavky: ZŠ vzdělání, ŘP sk.B podmínkou, ŘP sk. C výhodou, dochvilnost, zodpovědnost, PD: Po - Pá od 1:00 hod. - 9:30 hod. / 3:00 hod. - 11:30 hod.
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (9:00 - 13:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jospodoprava@seznam.cz