Skladník/řidič VZV (m/ž) Stříbro

Aktualizováno:

1. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

Stříbro

Nabízený plat:

162 - 180 Kč za hodinu

Značka:

A3543

Zařazeno na pozici:

Skladník Tachov

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Požadavky

* Zkušenosti s řízením manipulační techniky výhodou (ne podmínkou)
* Spolehlivost, odpovědnost, flexibilita
* Zdatnost při práci ve skladových systémech

Náplň práce

Pro výrobní společnost hledáme kandidáty/ky na pozici Manipulant výrobního závodu.
* Práce s manipulační technikou
* Manipulace s obalovým materiálem a jeho evidence
* Příjem zboží, vychystávání materiálu do výroby a závoz do výroby

Nabízíme

* Plat 162 Kč/hod. včetně osobního ohodnocení
* Stravování zdarma
* Příspěvek na dopravu
* 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days

Kontaktní osoba:
Hofmann Wizard s.r.o.