Vedoucí engineeringu okres Karviná

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Karviná

Značka:

3840/2020

Firma:

Specialist Service, s.r.o.

Požadavky

*Prokazatelná manažerská praxe v procesním inženýrství, technologii nebo projektovém řízení
*Praxe v automotive je podmínkou
*SŠ/VŠ vzdělání technického směru
*Schopnost komunikovat anglicky (firemní jazyk)
*Znalost projektového managementu
*Prokazatelné úspěchy v procesním a projektovém řízení
*Znalost standardů automobilového průmyslu a nástrojů pro řízení kvality a procesů (Ishikawa, 8D report, SPC, PPAP, atd.)
*Six Sigma je výhodou
*Velmi dobré dovednosti práce s PC – MS Office (excel), MiniTab a další), SAP je výhodou.
*Velmi důležitý je pracovní potenciál – vytrvalost, tah na cíl, sebedisciplína a sebeřízení, schopnost pracovat na dlouhodobých úkolech, analytické myšlení, schopnost se rozhodovat, definovat a vidět priority, komunikační a vyjednávací dovednosti.
*Očekává se zralý manažer, který chápe důležitost motivace a komunikace s podřízenými. Dovednosti v oblasti poskytování zpětné vazby, delegování úkolů a jejich kontroly. Schopnost používat při řízení lidí a týmů situační styl řízení je více než potřebná.

Náplň práce

*Vedení 5 členného týmu procesních inženýrů a projektových manažerů (v plánu je rozšíření týmu o procesní inženýry)
*Jako člen managementu společnosti je zapojen do rozhodovacích klíčových procesů
*Zapojení do globálního projektu korporace – sdílení a předávání know-how v oblasti engineeringu
*Zodpovědnost za technologické procesy firmy a za jejich zlepšování
*Zodpovědnost za zavádění nových projektů a jejich řízení
*Spolupráce s obchodním, zákaznickým, výrobním oddělením a s odd. kvality

Nabízíme

* Odpovídající manažerské ohodnocení
* Práce v menší a stále se rozvíjející firmě, která je součástí zahraniční korporace
*Standardní firemní benefity.
*Příležitost se dále vzdělávat

Kontaktní osoba:
Mgr. Jindřiška Karásková
Tel: 597 479 237