Vedoucí Výroby Hradec Králové

Aktualizováno:

23. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Značka:

MP 24242

Požadavky

Hledáme nového kolegu na pozici Vedoucího výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Společnost dodává své výrobky českým i zahraničním klientům. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.
Místo výkonu práce: Hradec Králové

- VŠ/SŠ vzdělání nejlépe technického směru
- zkušenosti s vedením většího týmu pracovníků ve výrobní společnosti
- angličtinu aktivně slovem i písmem – budete se účastnit mezinárodních callů
- znalost principů LEAN výhodou

Náplň práce

- koordinace a řízení výrobního procesu ve svěřeném úseku výroby
- analýza výrobních kroků a reportování výsledků vedení společnosti
- na starosti budete mít cca tři stovky podřízených v nepřetržitém provozu
- využívání principů Lean k zefektivnění výroby, pravidelné audity pracoviště
- sledování produktivity, KPI, analýza výrobních nákladů

Nabízíme

- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností
- týden dovolené navíc, závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif
- odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea
- kurzy anglického jazyka, profesní růst a další vzdělávání

Název firmy

MANPOWER, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Tereza Břetenářová
Tel: +420 724 389 072