Dělník - spalovna Zlín - klidná práce, 12-tky, denní, noční

Aktualizováno:

22. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Zlín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

20000 Kč za měsíc

Značka:

Zlín dělník

Zařazeno na pozici:

Dělník Zlín

Požadavky

- řidičské oprávnění na VZV – výhodou, ne podmínkou (lze u nás získat)
- manuální zručnost
- aktivní přístup
- spolehlivost, dobrou pracovní morálku
- dobrou fyzickou kondici - budete zvedat břemena
- čistý rejstřík trestů

Náplň práce

- budete obsluhovat spalovací linku odpadu
- budete navážet odpad ke spalovací peci
- budete se podílet na provozní údržbě technologie

Nabízíme

- pracovní smlouva na HPP
- možnost získání průkazu na VZV nebo topičského průkazu
- benefity: stravenky v hodnotě 90Kč/h - směna , týden dovolené navíc, slevy u telefonního operátora, slevy na tankování PHM, slevy na pracovní oděvy, kancelářské potřeby, příspěvky na penzijní připojištění (100,- Kč/měsíc), pojištění odpovědnosti, kafetérii, Multisport kartu, očkování proti žloutence a další
- místo výkonu práce: spalovna Zlín

Název firmy

SUEZ CZ a.s.

Kontaktní osoba:
Tereza Machotová