Frézař/ Nástrojář Praha 10

Aktualizováno:

22. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha 10

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Obráběč kovů Praha

Požadavky

Co požadujeme:

- odborné vyučení ve strojírenském oboru (praxe v oboru vítána)
- dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- schopnost samostatné práce (seřízení, obsluha)
- manuální zručnost, přesnost a pečlivost

Náplň práce

Pro zahraniční společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem jednoúčelových dynamických zkušebních strojů a jejich součástí určených zejména pro automobilový průmysl, se sídlem na Praze 10, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obráběč kovů - Frézař.

Pracovní náplň:

- obsluha stroje, nástrojů a měřidel
- seřízení + základní péče o stroj a měřidla
- obrábění dle technické dokumentace s následnou kontrolou obrobku
- zodpovědnost za kvalitu vyrobených komponentů

Nabízíme

Co nabízíme:

- zaměstnání ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- jednosměnný provoz
- příspěvek na stravování formou stravenek
- kvalitní osobní ochranné pomůcky
- možnost zaškolení kvalifikovaným pracovníkem
- možnost dalšího technického růstu
- proplácení všech případných přesčasů
- zajištěné školení vazače a jeřábníka pro manipulaci s obrobky
- příjemné pracovní prostředí
- bezproblémová dostupnost MHD
- nástup možný ihned/dle dohody

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Název firmy

MaxiJOB

Kontaktní osoba:
Dana Dvořáková
Mobil: 776669412