Dispečer Třemošnice

Aktualizováno:

22. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Třemošnice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Zařazeno na pozici:

Dispečer Chrudim

Požadavky

- SOŠ strojírenského směru
- Uživatelská znalost PC (Word, Excel)
- Spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Náplň práce

- Ve spolupráci s kolegy z plánování rozhodujete o přidělení práce na jednotlivá strojní centra
- Ve spolupráci s kolegy řešení přetížení strojních center
- Zodpovídáte za vydané výrobní zakázky (termíny plnění, kompletnost atd.)

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost pronájmu bytu
- Perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu
- Práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě

Název firmy

DAKO-CZ, a.s.

Kontaktní osoba:
Michaela Motýlová
Mobil: 730 185 612