Rozpočtář / rozpočtářka staveb oboru pozemní stavitelství pracoviště v sídle společnosti ve Zlíně

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

pracoviště v sídle společnosti ve Zlíně

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

až 48000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Rozpočtář Zlín

Požadavky

• vzdělání SŠ/VŠ – stavebního zaměření
• praxe vítána – není podmínkou
• PC – velmi dobrá uživatelská úroveň RTS (Build Power), ÚRS, MS Office (Outlook, Word, Excel)

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je POZIMOS, a.s.

Náplň práce:
Vypracování nabídkových rozpočtů do výběrových řízení na dodavatele staveb (přímé rozpočtování s využitím ceníků stavebních prací ÚRS nebo RTS, tvorba cen nebo kalkulace prostřednictvím vyžádaných nabídek na řemeslné práce).

Nabízíme

• mzdové ohodnocení dle praxe a výsledků až 48.000,-Kč/měsíc
• prémie (podíl na zisku), odměny
• služební telefon, notebook
• možnost ubytování
• 5 týdnů dovolené
• stravenky
• cestovní náhrady
• příjemný a profesionální pracovní kolektiv

Místo práce: pracoviště v sídle společnosti ve Zlíně

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 21. 6. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Tel: +420 224 819 391