Kalkulant/přípravář České Budějovice

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Homeoffice:

Ano

Požadavky

SŠ stavebního zaměření
Pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve stavebnictví výhodou
ŘP sk. B
velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, office programy
schopnost samostatného řešení problémů, organizační a komunikativní schopnosti
chuť pracovat a nebát se učit nové věci
pozice je vhodná i pro juniory

Náplň práce

zpracování rozpočtů cenových nabídek pro investory
kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace a zadávacích podmínek
zabezpečení poptávek materiálových vstupů, vstupu služeb a dodávek do nabídkových a výběrových řízení
komunikace se subdodavateli o ceně a smluvních podmínek
výběr subdodavatelů pro realizační tým stavební zakázky
komunikace s ostatními útvary společnosti

Nabízíme

Stabilní pracovní místo v mezinárodní společnosti
5 týdnů dovolené
meziroční nárůst mzdy dle inflace
Služební auto dle domluvy
Stravenky v hodnotě 100,- Kč
Podpora v rozšiřování kvalifikace, jazykové kurzy a jiné vzdělávání
Úhrada poplatků za autorizaci ČKAIT, apod.
Moderní technické a speciální zázemí
Skvělá parta kolegů a moderní pracovní vybavení :)

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mne kdykoliv kontaktovat, případně mi zaslat svůj životopis a všechno společně probereme :)

Budu se na Vás těšit!

Název firmy

Devire s.r.o.

Kontaktní osoba:
Cam Ly Huynh
Mobil: 603 208 122