Obchodní manažer pro CZ a SK | se znalostí mikrobiologie Brno

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

5029

Firma:

Talentica s.r.o. - pobočka Brno

Požadavky

* VŠ vzdělání v oboru biologie, biochemie, molekulární biologie či v oblasti jiných přírodních věd
* Prokazatelná praxe v oblasti obchodní činnosti alespoň 5 let
* Vynikající znalost anglického jazyka
* Výborné mentorské dovednosti, schopnost vést a motivovat svěřený tým

Náplň práce

* Podpora prodeje na území ČR a SK, vyhledávání nových zákazníků a rozvoj těch stávajících
* Vedení týmu dalších obchodních a customer care specialistů
* Tvorba prodejní strategie, analýzy obchodních příležitostí, tvorba prodejních prognóz, určování krátkodobých i dlouhodobých cílů
* Posílení fungování týmu, jeho rozvoj a motivace

Nabízíme

* Velikostí jsme sice korporát, ale uvnitř firmy nám tepe inovativní, kreativní a velmi přátelská firemní kultura, společně fungujeme nejen uvnitř, ale i navenek
* Vyvíjíme a vyrábíme produkty, která stojí na počátku mnoha experimentů a objevů, které posouvají náš svět dopředu, a ty můžeš být jejich součástí
* Doslova hýčkáme své zaměstnance během práce - je libo jóga, masáž nebo ovocný bar přímo na pracovišti ?
* Vážíme si i času, který věnujeme svým rodinám a koníčkům mimo práci - podporujeme proto home office, flexibilní pracovní dobu, dny volna navíc, přispíváme na vaše sportovní aktivity...

Poznámka

Špičkový produkt a firma coby světová jednička v hi-tech oboru, to je šance, která se nebude hned opakovat.
Pro našeho klienta hledáme zkušeného Obchodního manažera pro český a slovenský trh. Pokud máte zkušenost s prodejem min 5 let a velmi dobře se orientujete v prostředí biologie, biochemie či dalších přírodních věd, pak hledáme právě Vás! Nabízíme flexibilní a velmi zajímavě finančně ohodnocenou práci, kterou můžete vykonávat odkudkoli. Pokud Vás zajímají podrobnosti, pošlete nám své CV v anglickém jazyce.

Kontaktní osoba:
Klára Lipowská