Konstruktér výroby (formy pro extruzi) Chotěboř okolí

Aktualizováno:

9. 11. 2020

Lokalita pracoviště:

Chotěboř okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

S ubytováním:

Ano

Značka:

PL4749

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Havlíčkův Brod

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

Vzdělání technického směru s prokazatelnou praxí v konstrukci forem podmínkou!!! Několikaletá zkušenosti s prací ve 3D konstrukčním programu SolidWorks, zkušenosti v konstrukci v gumárenském nebo plastikářském průmyslu

Náplň práce

Návrh, vývoj, konstrukce extruzních (vytlačovacích) forem pro produkci plastových profilů,
tvorba a vedení technické dokumentace,
úzká spolupráce s nástrojárnou a výrobou od návrhu až po realizaci,
práce v 1-směnném provozu

Nabízíme

Práce ve stabilní rodinné firmě s mezinárodním přesahem.
Nadstandardní finanční ohodnocení podle zkušeností.
Možnost profesního růstu a prostor k velké seberealizaci.
Jazykové a odborné kurzy.
Příspěvek na dojíždění, nebo relokaci (možnost firemního bytu).
Příspěvek na stravování / a možnost závodního stravování.
Docházkový bonus.
Dny volna navíc za odpracované roky.
Firemní akce.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28