Personální asistentka - Tábor (z41823)

Aktualizováno:

2. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Tábor

Značka:

720323002

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Tábor

Firma:

Barlett & Cenbright s.r.o.

Požadavky

- dobrá orientace v psaném textu
- aktivní práce s PC
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- chuť se vzdělávat a získávat nové informace
- chuť pracovat, vytrvalost

Náplň práce

- aktivní vyhledávání vhodných uchazečů na vybrané pozice
- selekce přijatých životopisů
- samostatná práce s počítačem a firemní databází a správa databáze uchazečů
- samostatná práce s ostatními zdroji na vyhledávání vhodných uchazečů
- tvorba reportů
- zodpovědnost za splnění nastavených norem

Nabízíme

- fixní plat
- pravidelné finanční bonusy za dobře odvedenou práci
- možnost osobnostního i profesního růstu
- mobilní telefon a notebook k osobnímu užití, zaškolení
- možno HPP i DPP

Kontaktní osoba:
Filip Pešek