Manipulant ve skladu s VZV od 162Kč/hod Plzeň

Aktualizováno:

1. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

162 - 178 Kč za hodinu

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Řidič VZV Plzeň

Firma:

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Požadavky

* praxi na VZV

* spolehlivost

* dobrou pracovní morálku a logické myšlení

* ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Náplň práce

Hledáš stálou práci v kolektivu skvělých kolegů? Pokud ano, tak čti dál.
Stabilní společnost zabývající se logistikou právě přijme nového pracovníka do skladu na pozici Řidič VZV.

Práce probíhá ve třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční).
Směny od pondělí do pátku (v případě zájmu i soboty).
Místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra - svoz z centra Plzně zajištěn (cesta cca 20 min). Samozřejmě pokud máš řidičský průkaz, bod pro Tebe. Pokud ne, nevadí.

Tvou náplní práce bude:

* zaskladňování a vyskladňování zboží

* nakládka a vykládka kamionů

* zavážení linek

* práce se skenerem

Pokud máš o práci zájem, tak nás neváhej kontaktovat nebo zašli životopis na nabor@agenturatriangle.cz. Těšíme se na případnou spolupráci.

Nabízíme

* Základní mzdové ohodnocení: 162 Kč/hodina (125 Kč/hod + 37Kč/hod za řízení VZV)

* Příplatek za odpolední směnu + 10Kč/hod

* Příplatky za práci v sobotu 10%

* Příplatky za přesčasy

* Příplatky za noční 10%

* Stravné v podnikové kantýně zdarma

* V případě dojíždění vlastním automobilem příspěvek na dopravu

* Týdenní zálohy

* Možnost ubytovat

Kontaktní osoba:
Alena Pendlová
Mobil: +420727979091