Elektrikář - údržba strojů Pardubice

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

5070

Zařazeno na pozici:

Elektrikář Pardubice

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

- SOU/SŠ - vyučen v oboru elektro
- platná Vyhl. 50/78, min § 6
- orientace v technické a výkresové dokumentaci
- praxe s údržbou a opravami ve výrobní firmě - VÝHODOU
- zkušnosti práce s PLC v servisním režimu - VÝHODOU
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)

Náplň práce

- zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních strojů a zařízení
- inspekce a údržba strojů a zařízení dle plánu údržby
- diagnostika a včasné odstraňování závad s cílem minimalizace prostojů
- údržba budovy - drobné opravy (např. výměna zářivek, ...)
- spolupráce s kvalitou, výrobou a procesním oddělením

Nabízíme

- moderní prostředí a technologie
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu
- závodní stravování - příspěvek od zaměstnavatele
- nápoje na pracovišti zdarma
- příspěvky na penzijní (po 1 roce)
- výhodné telefonní tarify
- příspěvek na dovolenou
- možnost zlepšování vašich znalostí - školení, kurzy, ...

Kontaktní osoba:
Tereza Tůmová
Mobil: 602 234 660