Lakýrník práškové lakovny Letovice

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Letovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

120 - 160 Kč za hodinu

Značka:

65 LAKOVNA

Zařazeno na pozici:

Lakýrník Blansko, Natěrač Blansko

Firma:

LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Požadavky

Uchazeč musí být vyučen v oboru lakýrník, natěrač nebo obdobném NEBO mít praxi jako lakýrník práškové lakovny.
Podmínkou je dobrý zdravotní stav, spolehlivost, zručnost.

Náplň práce

Jedná se o práškovou lakovnu s vanovou linkou předúpravy a uzlem KTL.
LAKÝRNÍK provádí manuální nanášení práškových nátěrových hmot ve stříkacích kabinách pomocí stříkacích pistolí.
Práce je v nepřetržitém provozu - denní a noční 12-ti hodinové směny.

Nabízíme

Nabízíme nástupní mzdu 120 Kč / hodinu + příplatky (CELKEM AŽ 160 KČ / HODINU).
Pracovní poměr je na dobu neurčitou.

Poznámka

Uchazečům, kteří nesplňují kvalifikační předpoklady, nabízíme také práci NAVĚŠOVAČE na lakovací lince.

Kontaktní osoba:
Libuše Brablecová
Tel: 516 487 712