Pomocný skladník-3 dny v týdnu-noční směny-Brno

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Zlín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

18500 - 23000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Skladník Zlín

Firma:

Manuvia a.s. organizační složka

Požadavky

Pro světového výrobce počítačů a serverů hledáme nové kolegy na pozici skladníka se zkušenostmi na skladě.
Průkaz není potřebný. Práce JEN 3 DNY V TÝDNU (NE, PO, UT nebo ST, ČT, PÁ) + jednou měsíčně pracovní SOBOTA
Práce pouze na NOČNÍ SMĚNU a to buď: 18.00 - 6.00 nebo 22.00 - 10.00.

Zkušenosti s práci ve skladu, zkušenosti se SAP
Samostatnost

Náplň práce

Připravovat a doplňovat material pro výrobní linky
Kontrolovat a balit finální výrobky pro zákazníka
Práce s paleťákem, případně s retrákem

Nabízíme

Stabilní práci s dlouhodobou perspektivou
Mzda: 20 000Kč Brutto + zákonné příplatky, nadstandardní příplatky za přesčas (43%), víkend (100%)
Bonusová složka až 1500 Kč
Roční/půlroční bonusy
Dotované obědy v podniku
Systém cafeterie
Možnost získat Multisport kartu
Čisté pracovní prostředí
Možnost přesčasů
Ubytování ZDARMA

Kontaktní osoba:
Veronika Zahradníková
Mobil: +420 773 740 251