Production manager s NJ Otrokovice

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Otrokovice

Zařazeno na pozici:

Production manager Zlín

Firma:

Bénéficielle - Brno

Požadavky

Pro významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty, kteří budou splňovat následující kritéria:

- VŠ/SŠ| (technická odborná příprava nebo studium v oblasti výroby, procesního inženýrství nebo strojírenství )
- Několikaletá odborná praxe na srovnatelných pozicích
- NJ (slovem i písmem)
- Hluboké znalosti štíhlé výroby (dílenské řízení, 5S)
- Znalosti procesní a procesní analýzy (Kaizen, analýza hodnotového toku)
- Mentalita "hands on"
- Velmi dobrá znalost analýzy dat (Excel, ERP)
- Vysoká přesvědčivost, stejně jako schopnost reagovat na lidi, velmi dobrá komunikace
- osobnost orientovaná na řešení

Náplň práce

- Plnění výrobního programu z hlediska kvality, množství, termínu a hospodárnosti
- Odborné poradenství pro všechny přidělené výrobní pracovníky
- Plánování a řízení personální a strojní kapacity
- Sanace a přepracování pracovních systémů a pracovního prostředí
- Úzká spolupráce, komunikace a reporting s mateřskou společností

Nabízíme

- příležitost práce ve významné firmě s tradicí a výrobky dodávanými do celého světa
- atraktivní mzdové ohodnocení
- rodinné prostředí a hodnoty
- férové a seriózní jednání

Kontaktní osoba:
Petra Ingrová