Projektový manažer okr. Karviná

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

okr. Karviná

Značka:

3842/2020

Zařazeno na pozici:

Projektový manažer Karviná

Firma:

Specialist Service, s.r.o.

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru, nebo alespoň dlouholeté zkušenosti v technické oblasti
* Minimálně 3 roky praxe v řízení projektů - automotive
* Anglický jazyk na velmi pokročilé úrovni (min. B2 - C1)
* Pokročilá znalost na PC
* Výborné organizační a komunikační dovednosti
* Týmového ducha
* Pro-zákaznický přístup, férovost a loajalita

Náplň práce

* Zodpovědnost za vedení projektů a dodržování jejich plánů
* Řízení projektů od vývoje daných produktů, nabídku klientovi, uvedení do výroby, až po předání zákazníkovi
* Kontrola a dodržování finančního plánu projektů
* Pravidelný reporting vedení společnosti
* Úzká spolupráce s procesními inženýry.
* Úzká spolupráce s ostatními odděleními zejména s výrobou, kvalitou atd.

Nabízíme

* Bonusy nad rámec fixní mzdy
* Pružná pracovní doba
* Týden dovolené navíc
* Stravenky, flexi pasy
* Firemní akce

Kontaktní osoba:
Jiří Kubza
Tel: 597479237