Purchase Administrator senior okr. Karviná

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

okr. Karviná

Značka:

3843/2020

Firma:

Specialist Service, s.r.o.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxe v oblasti nákupu, v automobilovém průmyslu výhodou
* AJ na komunikativní úrovni + NJ na komunikativní úrovni.
* Znalost práce na PC - MS Office, SAP
* Dobré technické povědomí a všeobecné znalosti
* Pečlivost, samostatnost, komunikativnost
* Ochota vykonávat administrativní činnosti

Náplň práce

* Správa nakupovaných položek v SAPu.
* Sledování termínů a lhůt objednávek.
* Zajištění a objednávání surovin v požadovaném množství a čase.
* Komunikace s dodavateli ohledně potřeb a dodávek.
* Tvorba a aktualizace procesní dokumentace
* Pravidelný reporting

Nabízíme

* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Týden dovolené navíc
* Stabilitu silné evropské společnosti
* Možnost nástupu ihned

Kontaktní osoba:
Jiří Kubza
Tel: 597479237