Traktorista, řidič sklízecích strojů Hradec Králové

Aktualizováno:

1. 10. 2020

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč za měsíc

Značka:

H04726

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

SOU v oboru opravář zemědělských strojů, strojní zámečník, automechanik apod.,
svářečský průkaz výhodou, manuální zručnost, ŘP sk. T

Náplň práce

* provozní diagnostika závad zemědělských strojů, seřizování a servis

* v období sezóny (pol. září až listopad) aktivní účast při sklízecích pracích

* mimosezónní zajištění oprav a údržby zemědělských strojů a techniky (sklízecí stroje HOLMER a ROPA)

* zaměstnanec je součástí menšího kolektivu dílny (5 pracovníků), pracuje pod vedením mistra dílny

Nabízíme

* plat 25tis. Kč (30tis. Kč v období sklizně)

* pracovní doba od 6 do 14 hodin

* stravenky

* 5 týdnů dovolené

* práce v zavedené společnosti rodinného typu

* práce s moderními zemědělskými stroji a technikou

* nástup možný ihned/ dohodou

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052