Fyzioterapeut (s bytem) (vhodné i pro absolventy) Hradec Králové

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

33000 - 40000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

H04695

Požadavky

M/Ž, VŠ/SŠ fyzioterapeut podmínkou, Osvědčení o práci bez odborného dohledu, certifikované kurzy Ministerstva zdravotnictví vítány,
praxe výhodou, ale možnost i pro absolventa (potřebná osvědčení lze získat průběžně v praxi)

Náplň práce

Hledáme 2 fyzioterapeuty pro renomované rehabilitační středisko se sídlem v Hradci Králové

Nabízíme

* nástupní plat 33 - 40tis. + perspektiva na vedoucí pozici

* práce na směny ale i možnost individuální pracovní doby

* velmi dobrý kolektiv

* příjemné pracovní prostředí

* pracovní poměr na dobu neurčitou

* možnost ubytování (k dispozici garsonka)

Název firmy

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052