Obsluha automatických lisů

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

okres České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

UNIWORKS CB s.r.o.

Požadavky

Výuční list
Praxe výhodou
Znalosti PC
MS OFFICE (uživatelská úroveň)
Znalost výrobních procesů na automatických lisech
Znalost nástrojů
Znalost dokumentace systému řízení jakost
Spolehlivost, nasazení, teamový duch

Náplň práce

Zodpovědnost za hladký chod automatického lisu
Výměna nástroje na lisu, včetně uvolnění prvních kusů (samo-uvolnění)
Seřizování a korekce lisu, podavačů pásů (platin) a transferových systémů
Zodpovědnost za kvalitu výroby, operativní řešení vzniklých problémů
Zodpovědnost za vyplňování dokumentace systému řízení jakosti na lise
Zodpovědnost za pořádek na pracovišti u strojů, udržuje stroj a nástroje včetně přípravků v odpovídajícím stavu, provádí nezbytný servis (5S, TPM)
Zodpovědnost za správné odhlašování práce a hlášení prostojů v SAP

Kontaktní osoba:
Bc. Zuzana Rendlová