Specialista zahraničního obchodu

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

ISG Personalmanagement s.r.o.

Požadavky

zdravotnické vzdělání (nutná podmínka)
referenční obchodní praxe
aktivní znalost angličtiny, další jazyky jako NJ nebo RJ jsou vítány
výborné komunikační schopnosti, samostatnost a proaktivní přístup k řešení úkolů
chuť rozvíjet dál své znalosti a dovednosti
připravenost k cestování

Náplň práce

udržování a rozvíjení vztahů s distributory zdravotnického materiálu v rámci již vybudované a fungující sítě v regionu Adria & Balkán
podpora prodeje regionálních distributorů a zavádění nových výrobků
vyjednávání finančních, marketingových a logistických podmínek
monitoring a analýza trhu
účast na odborných veletrzích

Nabízíme

atraktivní a samostatná práce na HPP u renomované výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou podle výkonu
odborné zaškolení
průběžné vzdělávání
možnost home-office

Poznámka

Přední výrobce a dodavatel spotřebního zdravotnického materiálu s dlouholetou tradicí a globální působností doplňuje svůj obchodní tým a nabízí uplatnění v uvedené pozici s místem výkonu práce kdekoli v České republice.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis spolu se stručným průvodním dopisem shrnujícím Vaše předpoklady pro výkon dané funkce. Těšíme se na jednání s Vámi!

Kontaktní osoba:
Václav Panenka
Tel: +420 602 347 120