Kontrolor kvality Kutná Hora

Aktualizováno:

24. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Kutná Hora

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Zařazeno na pozici:

kontrolor Kutná Hora

Firma:

Foxconn Technology

Požadavky

Angličtina na komunikativní úrovni
Znalost HW a SW

Náplň práce

Jak už název pozice napovídá, náplň práce spočívá především v kontrole kvality, reportingu a konfigurací. K ruce Vám budou kontrolní návody, kterými se můžete řídit. Monitoruje a kontroluje se také proces výroby. Práce zahrnuje občasnou manipulaci s těžšími břemeny, proto hledáme někoho, kdo se nebojí ani práce rukama.

Nudit se u nás určitě nebudete - mimo své oddělení totiž budete v kontaktu i s dalšími výrobními odděleními.

Nabízíme

3000,-ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby.
Benefitní program "Doporučení nového zaměstnance" od 10 000,–
Obědy od 6,- Kč s výběrem jak z české, tak i mezinárodní kuchyně
Každoroční navyšování mzdy.
Smlouvu na dobu neurčitou.
25 dnů dovolené.
Zvýhodnění T-mobile program pro Vás i Vaše příbuzné
Bezplatné firemní vzdělávání a podpora osobního rozvoje.
Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás

Poznámka

Neváhejte se nám ozvat. Slibujeme, že žádný životopis nezůstane bez povšimnutí.

Kontaktní osoba:
Denisa Čechová
Mobil: + 420 737 235 452
Tel: +420 327 538 071