Pomocný kuchař/ka Hradec Králové

Aktualizováno:

18. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

15000 - 20000 Kč za měsíc

Firma:

CASTOR COMPANY s.r.o.

Požadavky

dochvilnost,pracovitost,zkušenosti s restauračním provozem

Náplň práce

Pomocné práce v kuchyni,příprava zeleniny,umývání nádobí,pomoc kuchaři se studenou kuchyní (saláty,dezerty), přílohy

Nabízíme

Hledáme zkušenou a zodpovědnou osobu, která se v kuchyni dobře vyzná a bude pro kuchaře jeho pravou rukou. Nabízíme možnost pracovního růstu, vstřícnost při plánování směn, velmi dobré pracovní podmínky, rozmanitou práci ve zkušeném kolektivu a odpovídající platové ohodnocení.

Poznámka

Pracovní místo je vhodné pro někoho, kdo hledá stabilní dlouhodobý pracovní poměr, kde se k němu budou chovat kolegové slušně a na oplátku může nabídnout nezkažené morální zásady a pracovitost.

Kontaktní osoba:
Aleš Veselý
Tel: 605 020 254