Instalatér Nizozemsko od 2550EUR netto, OSVČ možné Holandsko

Aktualizováno:

21. 6. 2020

Lokalita pracoviště:

Holandsko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Nabízený plat:

2550 - 2600 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Instalatér

Zařazeno na pozici:

Instalatér Zahraničí - ostatní

Firma:

Fareon-Z Nederland B.V.

Požadavky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dlhodobú prácu pre inštalatérov do Holandska, pokračujeme so šiestimi stavbami apartmánových a polyfunkčných budov.
Projekty sa budú realizovať v rôznych lokalitách. Pracuje sa s rôznymi materiálmi od prvotnej inštalácie odpadov a vody, až po dokončovacie práce v kúpeľniach a kuchyniach (inštalácia sprchových kútov, radiátorov, kuchýň atď.).
Vyžadujeme skúsenosť v odbore, precíznosť, VCA certifikát a angličtinu na úrovni B1 alebo lepšiu.

Náplň práce

Inštalatéri Holandsko

Nabízíme

Zamestnanecké výhody, benefity
Práca na zmluvu:
- 550-570 netto týždenne za základných 40 hodín (podľa vašej praxe a znalosti reči),
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 70EUR mesačne,
- spolu cca od 2550 do 2600 EUR netto na základné hodiny za mesiac,
- turnusy po dohode s firmou, zväčša každých 5 týždňov,
- ubytovanie hradené,
- zdravotné poistenie,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.

živnosť:
od 19Eur-hod, individuálna dohoda

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- auto vo dvojici nutné

Název firmy

Kontaktní osoba:
Michal Kubík
Tel: +421 907 992 819
E-mail: zaslat e-mail s životopisem