IT Support Engineer Brno

Aktualizováno:

2. 6. 2020

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

IT support Brno

Firma:

SONET, společnost s.r.o.

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Všeobecný přehled v ICT
• Samostatnost, schopnost učit se nové věci, aktivní přístup k práci, být týmový hráč
• Praxi v oblasti správy IT a znalosti používaných technologií (AD, Windows a Linux servery, zálohování, monitoring, testování apod.)
• Znalost anglického jazyka

Náplň práce

* Podpora interních uživatelů
• Networking včetně VPN
• Správa Windows a Linux serverů ve virtuálním prostředí
• Práce s kvalitní dokumentací
• Spolupráce na bezpečnostních auditech
• Platební protokoly pro VISA, MC a další

Nabízíme

• Práce ve stabilní společnosti, lídra ve svém oboru
• Pružná pracovní doba
• 25 dnů dovolené + 2 sick days
• Odborná školení a výuka anglického jazyka
• Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
• Občerstvení na pracovišti
• Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
• Příjemné pracovní prostředí (žádný open space) a přátelský kolektiv
• Teambuildingové akce a mnohé další

Jak vidíte, je toho moc a tím to nekončí. Více Vám rádi řekneme osobně.

Kontaktní osoba:
Dagmar Žukovská
Tel: +420 543 423 575