Hotelový fotograf Kanárské ostrovy, 960 € v čistém

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Zahraničí - ostatní

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

960 €

S ubytováním:

Ano

Firma:

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Požadavky

Něco o tobě:

* máš více než 18 let

* jsi týmový hráč

* mluvíš anglicky, případně jinými jazyky

* jsi připraven se učit

* máš čas vycestovat na 4 - 12 měsíců

* zkušenosti s fotografováním vítané, nikoli však nezbytné

Náplň práce

* čistý měsíční příjem 960 EUR netto měsíčně

* stravu v hotelu zdarma

* ubytování v hotelu, případně v apartmánech poblíž zdarma

* destinace: Kanárske ostrovy - Gran Canaria, Lanzarote, Teneriffe, Fuerteventura

* sociální a zdravotní pojištění

* práce v mezinárodním týmu v pěkném prostředí u moře

* nové kontakty

* zlepšení jazykových znalostí

Nabízíme

Máš rád fotografování?
Chceš pracovat v pěkném prostředí u moře?
Chceš si prodloužit léto a strávit zimu 2019/2020 na Kanárských ostrovech?
Chceš získat zkušenosti mimo domov se zaměstnáním, ke kterému patří ubytování, strava a pojištění.
Staň se hotelovým fotografem na Kanárských ostrovech!

Tvým úkolem bude fotografovat hosty v hotelu a prodávat jim fotografie ve spolupráci se svým týmem.

Poznámka

Jsi-li připraven na nové dobrodružství, dej nám o sobě vědet.

Jak na to:

* reaguj na tento inzerát

* zaregistruj se v naši databázi na www.prostaff.cz

* absolvuj skype pohovor se španělskym zaměstnavatelem

* pokud si tě vyberou, bališ kufry a jdeš fotit do Španělska

Těšíme se na Tebe!

Více info na www.prostaff.cz.

Kontaktní osoba:
Eva Grešová
Tel: +420 776 558 203