Vývojář/ PHP developer Pardubice

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Homeoffice:

Ano

Zařazeno na pozici:

developer Pardubice

Firma:

eBRÁNA s.r.o.

Požadavky

- výborná znalost PHP, OOP, MariaDB/MySQL
- schopnost pracovat v Gitu
- vynikající analytické myšlení
- chuť se sebevzdělávat

Náplň práce

Už od vzniku eBRÁNY, celých 15 let, si sami programujeme a kódujeme vlastní produkty. Teď před sebou máme velkou výzvu a největší milník v celé naší historii. Všechno chceme mít na jednom jádru s jedním způsobem správy a instalace jednotlivých implementací. A právě na to tě potřebujeme!

Co budeš dělat?
- podílet se na vývoji nového řešení pro e-shop a web
- vyvíjet e-shop na novém jádru
- provádět výkonnostní analýzu systému a navrhovat optimalizace pro PHP a MariaDB / MySQL
- analyzovat bezpečnostní rizika
- spolupracovat na optimalizaci vývojových procesů

Nabízíme

- neformální prostředí
- teambuildingové akce a firemní večírky
- volná pracovní doba
- odměna za všechny odpracované hodiny
- nešetříme na odborném a osobnostním růstu

Kontaktní osoba:
Monika Jehličková