Skladník LC Pohořelice

Aktualizováno:

24. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Pohořelice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Značka:

Pohořelice - SKL

Zařazeno na pozici:

Skladník Brno-venkov

Firma:

PST CLC, a.s.

Požadavky

PST CLC, a.s., silná zahraniční společnost s mnohaletou tradicí poskytování logistických sužeb, na českém trhu již 30 let, člen japonské skupiny Mitsui-Soko, hledá pro své pracoviště LC Pohořelice nové kolegy na pozici

SKLADNÍK

Požadujeme:

ochotu pracovat ve směnném provozu
trestní bezúhonnost
předchozí zkušenost ve skladu VÍTÁNA
řízení VZV a průkaz není podmínkou (nabízíme zaučení)

Náplň práce

manipulace zboží ve skladu
vykládka a nakládka zboží
provádění inventur výrobků na skladě
kooperace napříč společností

Nabízíme

pravidelný měsíční příjem je u nás samozřejmostí
zázemí mezinárodní společnosti s možností profesního růstu
měsíční prémie odpovídající Vašemu výkonu
5 týdnů dovolené za kalendářní rok
příspěvek na stravování formou elektronické stravenky
příspěvek na životní/penzijní připojištění a Multisport kartu
místo výkonu práce LC Pohořelice okr.Brno-venkov
nástup možný IHNED

Poznámka

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vás!

Kontaktní osoba:
Marie Dvořáková