Zkušení elektrikáři do Německa - nástupní prémie 300 euro! Německo

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Německo

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

od cca 2400 Euro netto /měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Disponent Německo

Firma:

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Požadavky

Firma DREMO Personaldienstleistung hledá šikovné elektrikáře do svého pracovního týmu na hlavní pracovní poměr. Nabízíme spolehlivost, pravidelný příjem bez zpoždění, zázemí německé společnosti, individuální přístup k zaměstnancům a zaměstnanecké výhody.

Věříme, že rozptýlíme vaše obavy a ukážeme, jak velmi dobře funguje německá personální firma s více než 20-ti letými zkušenostmi v oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování práce. Dremo Personaldienstleisung má sídlo v Sasku a jejími zákazníky jsou firmy ze všech spolkových zemí. Náš tým se díky výborné organizaci práce, profesionalitě a lidskému přístupu stará o to, aby byli spokojeni zaměstnanci i zákazníci.

Náplň práce:
- práce na projektech - stavby bytů, domů, obchodů, institucí
- instalace, obsluha a oprava elektrických zařízení
- pokládání domovních přípojek
- montování osvětlení, zvonků a domovních mikrofonů
- zasazení vypínačů, zásuvek

Požadujeme:
- němčina na komunikativní úrovni, znalost terminologie - na pracovišti probíhá komunikace výhradně v německém jazyce
- pracovní zkušenosti v oboru elektroinstalace z německy hovořících zemí (ne starší 5-ti let)
- výuční list v oboru nebo dlouholeté zkušenosti
- dobrá orientace v návodech
- zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
- slušné vystupování a výborná pracovní disciplína
- samostatnost
- ř.p. a vlastní automobil

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nadtarifní plat a diety
- práce na stavebních projektech s dlouhodobým výhledem v regionu Zwickau
- standardně zajišťujeme ubytování v místě výkonu práce
- denní dojíždění za prací z domova možné dle domluvy (vhodné pro uchazeče ze západních Čech poblíž hranic se SRN)
- pracovní doba min. 40 hod. /týdně (dle potřeby klienta možná práce nad základní pracovní dobu)
- příplatky za presčasy, práci o svátcích a nedělích, za noční práci
- příspěvek na Vánoce a na dovolenou celkem 300 Euro (po odpracovaných 6-ti měsících)
- výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
- záruka práce po celý rok bez přestávek
- 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
- zdravotní a sociální pojištění (důchodové, pojištění v nezaměstnanosti )
- možnost výplaty záloh za každý odpracovaný týden
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního pracovního náčiní
- benefitová Sodexo karta za produktivitu - 44 euro měsíčně

Kontaktní osoba:
Hana Medak