Operátor výroby - nenáročná práce v teple pro muže i ženy Písek

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Písek

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

22 600 Kč

S ubytováním:

Ano

Značka:

operátor výroby

Zařazeno na pozici:

Operátor výroby Písek

Firma:

Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek

Požadavky

Pro našeho klienta, který je součástí mezinárodní korporace s pobočkami ve třinácti zemích světa, zaměstnávajícími více jak 12.000 pracovníků a je specialistou na lisování kovových součástek pro elektrotechnický a automobilový průmysl, se sídlem v Písku, hledáme vhodného kandidáta na pozici operátor do výroby.

požadujeme :
- manuální zručnost, spolehlivost
- dobrou pracovní morálku
- ochota pracovat na směny ( R, O, N)

Náplň práce

- Obsluha lisů, manipulace s malými komponenty, kompletace produktů.
- Nenáročná práce vhodná pro ženy, muže.
- Vhodné i jako brigáda pro studenty starší 18 let.

Nabízíme

- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- Smlouvu na HPP
- Možnost práce přesčas
- Perspektivní zaměstnání s možností kariérního a finančního růstu
- Stravenky
- Možnost zajištění ubytování v blízkosti závodu, nebo příspěvek 3000 Kč
- Každého 15.-ého peníze na účtu s možností záloh

Kontaktní osoba:
Věra Urychová