Uděláme z Vás specialistu na prodlužování vlasů s Great Lengths Hradec Králové

Aktualizováno:

12. 6. 2020

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Značka:

KKK

Firma:

JM-PERFEKT s.r.o.

Požadavky

Kadeřnický salon Perfekt v Hradci Králové přijme mladého ambiciózního pracovníka - specialistu pro prodlužování vlasů se světovou značkou Great Lengths, který má chuť se zdokonalovat a učit nové věci.

Kadeřnické vzdělání není podmínkou, důležitá je manuální šikovnost při práci s vlasy, organizační schopnosti, příjemné a profesionální vystupování. Základní znalost AJ vítána.

Práce pouze pro vážné zájemce se zájmem o dlohodobou pracovní spolupráci.

Zájemci volejte 606 240 742 nebo zašlete životopis s fotografií na email info@kadernictviperfekt.cz.

Náplň práce

Prodlužování vlasů špičkovou značkou Great Lengths
Poradenství v oblasti péče o vlasovou pokožku
Poradenství v oblasti úpravy účesů
Účast na pravidelných školeních akademie Great Lengths

Nabízíme

Nabízíme stabilní práci v zavedeném exkluzivním salonu s klientelou, zaškolení v akademii Great Lengths a získání certifikátu specialisty, práci v mladém kolektivu s kvalitními produkty.
Dále nabízíme výborné platové ohodnocení.

Kontaktní osoba:
Mobil: +420 732 222 112
Tel: +420 606 240 742