Sadrokart.,zedníci,obkladači,malíři,elektr.,instalat. do Německa

Aktualizováno:

29. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Zahraničí - ostatní

Typ pracovního vztahu:

Kontrakt

Nabízený plat:

65000 - 100000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Požadavky

- znalost daného oboru a angličtiny na komunikativní úrovni aspoň jeden v partě
- zkušenosti v oboru
- aktivní ŽL,A1,k dispozici auto aspoň jeden v partě

Náplň práce

Sadrokartonáři,malíři,obladači dlažba,elektrikáři.Instalatéři-topenáři
-zedníci (práce na fasádách,štukování)

Nabízíme

- mzda: 65.000 Kč - 100.000 Kč / měsíc podle počtu odpracovaných hodin
- hrazené ubytování
- českého disponenta,
- práce u prověřeného zaměstnavatele
- včasná a pravidelná výplata
- práce ve skupině s českými spolupracovníky

Název firmy

Jobs Europe s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jan Holan
Tel: +420777879287