Obchodní zástupce - Recykab - Benešov

Aktualizováno:

18. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Benešov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

Recykab

Požadavky

Obchodní duch, reprezentativní vystupování a komunikativnost jsou výborným základem. Výhodou je znalost v oblasti druhotných surovin – nikoli podmínkou.
SŠ vzdělání s maturitou, možno i absolvent
ŘP sk. B (aktivní řidič) a vlastní vůz (na provoz přispějeme) Živnostenský list (nebo ochota si ho založit)
Čistý trestní rejstřík

Náplň práce

Samostatné vedení přidělených zakázek od nabídky až po předání zákazníkovi
Uzavírání obchodních smluv
Poskytování odborných technických konzultací zákazníkům
Osobní návštěvy zákazníků
Samostatné organizování a plánování vlastní práce

Nabízíme

HPP z počátku na ŽL Odměny podle dosažených úspěchů – záleží na tobě jak budeš pracovat a kolik si chceš vydělat Do začátku mzdu na základě dohody Volnou pracovní dobu a práci z domu Telefon, PC nebo tablet Školení v obchodních a technických dovednostech

Název firmy

RecyKab s.r.o.

Kontaktní osoba:
Miroslav Tůma
Tel: 725761303