Business Development manager (autodoprava) Praha

Aktualizováno:

13. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Business Development Manager Praha

Požadavky

- Jakákoli státní příslušnost
- 28-45 let, ale budeme také zvážit kandidáty mimo tento rozsah.
- jazykové znalosti: aktivní angličtina a česky.
* Ruština a jakákoli další evropská-považována za výhodu
- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělávání-pracovní zkušenosti v pozici hledání a přilákání nových klientů
- Dostupnost zákaznické základny (výrobní společnosti, distribuční společnosti, maloobchodní řetězce atd.)

Náplň práce

1. Úkol
shromažďování kontaktů pro vytvoření klientské základny
vytvoření komerční nabídky (analýza cen a stanovení cen)
studené telefonní hovory s prezentací služeb společnosti
e-mailování obchodní nabídky
vedení schůzí a jednání
2.Tisíciletí
zvýšení počtu potenciálních klientů
zvýšení prodeje dopravních služeb
zvýšení výše zisku z prodeje služeb za současné období
- nástroj
3. MÉDIUM
Elektronická referenční kniha
Internet-katalogy
Telefonní databáze společností
Účast na konferenci / produkce výstav
4. Umístění
Česká republika a evropské země, země SNS

Nabízíme

Bonusy z prodeje
Pracovní smlouva

Poznámka

Připravenost na služební cesty, setkání a jednání s klienty. Náklady na dopravu a benzín hradí společnost.

Název firmy

Best Logistika Cargo s.r.o.

Kontaktní osoba:
Nataliya Markevich
Tel: +420777255461