Referent pro zásobování Náchodsko

Aktualizováno:

26. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Náchodsko

Značka:

MP 23686

Zařazeno na pozici:

Referent/Referentka Náchod

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Aj na komunikativní úrovni podmínkou
- praxe na obdobné pozici
- dobré organizační schopnosti a týmový duch

Náplň práce

Pro zavedeného a stabilního výrobce zdravotnických pomůcek hledám šikovné kandidáty do oblasti nákupu/logistiky.
Ideální kandidát má silné komunikační schopnosti (včetně anglického jazyka), nebojí se převzít zodpovědnost za vykonanou práci a nějaký ten stres ho taky v práci nerozhodí... co myslíš, nejsi to právě Ty?

Náplň práce:
- zodpovědnost za svěřený sortiment (kvalita dodávek, efektivita skladovýh zásob atd.)
- komunikace s dodavateli, přepravci
- plánování nákupu a správa kmenových dat sortimentu
- spolupráce napříč odděleními (výroba, expedice)

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení
- zázemí stabilního zaměstnavatele
- týden dovolené navíc
- zvýhodněné telefonní tarify pro celou rodinu

Zajímá Tě tato pracovní nabídka? Pak neváhej a zašli životopis!

Název firmy

MANPOWER, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Barbora Sýkorová
Tel: +420 727 807 686