Jednoduchá kontrola elektroniky • 169 Kč/hod • bonus 10 000 Kč Říčany

Aktualizováno:

26. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Říčany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

168 - 170 Kč za hodinu

S ubytováním:

Ano

Požadavky

* NUTNÁ znalost práce na PC ( vyhledávání na internetu, Word, složky)

* ochota pracovat ve třísměnném provozu

Náplň práce

* jednoduchá manuální činnost na jednotlivých stanovištích ve skladu elektroniky v Říčanech u Prahy

* čištění od nečistot, kontrola příslušenství (kabely a ovladače), výměna komponentů nebo balení výrobků.

* na začátku Vám vše vysvětlíme a pokud si nebudete jisti, Vaši kolegové Vám poradí

* 3 směny, 8 hodin, víkendy volné

Nabízíme

NÁSTUPY JAKMILE TO BUDE MOŽNÉ!

* 169 Kč/hod

* 10 000 Kč nástupní bonus

* týdenní zálohy na mzdu

* obědy od 20 Kč

* 25 dní dovolené

* zajištěné zvýhodněné ubytování v Praze

* 1 500 Kč/měs na vlastní bydlení

* ZDARMA doprava z Prahy

Poznámka

VOLEJTE ZDARMA +420 800 197 197

Nástupy nebudou ihned, jakmile budou nástupy možné, budeme všechny uchazeče kontaktovat.

Název firmy

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontaktní osoba:
Hana Sandtnerová