Ubytování zdarma! Vyráběj klimatizace! (Operátor/ka výroby) Plzeň

Aktualizováno:

25. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

20375 - 23375 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Operátor/Operátorka Plzeň

Požadavky

• Spolehlivost a samostatnost
• Manuální zručnost
• Chuť naučit se něco nového

Náplň práce

• Především jednoduchá montáž klimatizačních systémů
• Pracuje se ve třísměnném provozu
• Na vše máme vlastní školicí středisko, takže Tě do vody nehodíme!!

Nabízíme

• Minimální měsíční výdělek 20 375 Kč – záleží na Tvém pracovním zařazení
• Pohodové ubytování v blízkosti práce ZDARMA
• Pokud vydržíš, dáme Ti 13. a 14. plat
• Jídlo v místní kantýně od 21 Kč
• V případě vlastního ubytování dostaneš bonus 3 000 Kč měsíčně
• Nabízíme i možnost týdenních záloh až 1 000 Kč
• Přiveď kamaráda a získej odměnu 5 000 Kč
• S naší SIM kartou budeš moc volat a psát ZDARMA! A k tomu si užij i 1,5 GB dat
• Za nejvíce odpracovaných hodin můžeš získat bonus 1 000 Kč v soutěži ZAMĚSTNANEC MĚSÍCE!

Poznámka

Zaujala Tě nabídka? Piš, volej! Možností máš několik. Pomocí odpovědního formuláře, emailem na lbostlova@edymax.com, telefonicky na +420 774 000 650, bezplatně na 800 600 200 nebo se za námi zastav na pobočku do Plzně, ulice Divadelní 14. Těšíme se na Tebe.

Název firmy

EDYMAX SE - pobočka Plzeň