Pracovník měrového střediska - vhodné i pro absolventy! Liberec

Aktualizováno:

25. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

30000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Liberec

Požadavky

středoškolské vzdělání (technický směr)
praxe na obdobné pozici NEBO zájem o obor metrologie
orientace a čtení technické dokumentace a výkresů
znalost práce na PC
ochota dalšího vzdělávání, samostatnost, zodpovědnost
technické myšlení
AJ nebo NJ výhodou
ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Náplň práce

3D měření včetně volby správné metody měření, obsluha a kalibrace měřidel
editace a tvorba měřících programů
čtení a práce s technickou dokumentací
údržba měřících přístrojů
vyhodnocení měření, tvorba příslušné dokumentace, reporting
spolupráce s dalšími odděleními

Nabízíme

práce na HPP do kmene úspěšné rozvíjející se společnosti v Liberci
mzda cca 30.000 Kč dle Vašich zkušeností
příspěvky na stravování, na dopravu, na životní pojištění
dovolená nad rámec zákona
poukázky na sport a kulturu, firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny
odborné vzdělávání
mimořádné odměny a další benefity

Poznámka

Hledáme kolegu na měrové oddělení - dáváme šanci technicky založeným absolventům SŠ i zkušeným metrologům!

Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaše reakce.

Název firmy

DISPONERO s.r.o.

Kontaktní osoba:
Anna Votavová