Kolega do kanceláře Praha

Aktualizováno:

24. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

30000 - 55000 Kč za měsíc

Požadavky

CO OD TEBE ČEKÁME:

Pokud máš komunikativní a pozitivní osobnost, pomůže ti to ve výběrku i v kariéře.
Je třeba abys byl schopný udržet krok s naším vzdělávacím systémem a na začátku toho na tebe bude hodně. Takže učenlivost a výdrž.
Musíš být pracovitý a schopný se do práce zakousnout a vydržet i v případě, že ti to zprvu nepůjde.
My to s tebou nevzdáme, ale očekáváme to samé i od tebe.
Měl bys mít své sny a plány, představu o tom, čeho chceš v životě dosáhnout.

Náplň práce

JAK BUDE VYPADAT TVŮJ DEN:

Setkáváme se vždy ráno v naši kanceláři v 8 hodin.
Ráno začínáme poradou, školením nebo meetingem popřípadě si dáme společnou snídani.
Kolem deváté hodiny si domlouváme schůzky s klienty a po obědě odjíždíme za našimi zákazníky na schůzky.
Schůzky máme do sedmnácté až osmnácté hodiny.
Každý den je trochu jiný a práce u nás není nikdy stejná.

Nabízíme

Můžeme nabídnout:

- zázemí pobočky mezinárodní stabilní společnosti v Praze
- motivační mzdové ohodnocení s možností nadstandardních výdělků (po zapracování, v průměru (FIX + bonusy) cca 30-50 000 Kč, vše dle vlastní aktivity a výsledků práce)

- moderní a atraktivní pracovní prostředí

- práci v příjemném pracovním týmu, občerstvení na pracovišti zdarma

- možnost zajímavého osobního a profesního rozvoje - pozice s kariérním růstem
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Název firmy

Nelson Market s.r.o.

Kontaktní osoba:
Julia Šipková