Manipulant ve skladu léčiv - bez nočních směn, vhodné i pro ženy Liberec

Aktualizováno:

24. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

22000 Kč za měsíc

Požadavky

Nabízíme práci mimo automotive u významné německé společnosti na Liberecku obchodující s volně prodejnými léčivy. Pracovní doba pouze na 2 směny ranní - odpolední.

Požadujeme:
čistý trestní rejstřík – nutno doložit při nástupu
zpracovaný životopis
manuální zručnost, spolehlivost, dochvilnost
vhodné pro muže i ženy

Náplň práce

vybalování zboží
manipulace s ručním a paletovým vozíkem
kompletace zásilek dle balících předpisů
příprava obalových materiálů pro expedici

Nabízíme

mzda od 22 000 Kč + stravenky
až 4 dny dovolené navíc a 3 sick days
zázemí stabilní německé společnosti
bonusy za efektivitu a mimořádný výkon
jistota včasné výplaty mzdy
příjemné čisté pracovní prostředí
pitný režim zdarma
vitamínové doplňky několikrát ročně zdarma

Poznámka

Dostavte se prosím osobně do společnosti Disponero v centru Liberce, ulice 1. Máje 59, naproti OC Forum, vedle Rodinky. Otevírací doba pondělí - pátek 8-16:00 hod.

Název firmy

DISPONERO s.r.o.

Kontaktní osoba:
Anna Votavová