Referent/ka nákupu a prodeje Židovice

Aktualizováno:

30. 4. 2020

Lokalita pracoviště:

Židovice

Nabízený plat:

20000 Kč

Značka:

18411380754

Náplň práce

Hledáme vhodného uchazeče/ku na administrativní pozici .
Vaším úkolem bude administrativní zpracování obchodních případů, fakturace a komunikace s obchodními partnery.
- práce v podnikovém informačním systému
- zkušenost s fakturací a prací v obchodním úseku výhodou
- komunikativnost, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup, ochota učit se novým věcem
- znalost AJ výhodou (není podmínkou)
- znalost problematiky spotřebních daní výhodou
- práce na plný úvazek ve stabilní společnosti
- pracovní smlouva na dobu určitou (na 1 rok) - poté možnost prodloužení na dobu neurčitou
- bonusy po zkušební době
- 25 dní dovolené
- závodní stravování
- pracovní doba od 7.00hod-15.00hod
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky předem domluvit osobní schůzku