Operátor výroby filtrů Nová Ves

Aktualizováno:

13. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Nová Ves

Nabízený plat:

23000 - 25000 Kč za měsíc

Požadavky

- manuální zručnost, zodpovědnost - zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou - ochota pracovat ve třísměnném provozu

Náplň práce

- Práce na linkách při výrobě filtrů - Kompletace filtrů - Kontrolní činnost - Práce podle daných postupů a instrukcí

Nabízíme

- 13. mzda - výkonnostní prémie - 6 týdnů dovolené - příplatek na zdravotní prevenci - 1.100,- Kč / měsíčně - příplatky za odpolední směny - 10,- Kč/hod. - příplatky za noční směny - min. 25,- Kč/hod - příplatek za práci v sobotu a v neděli ve výši 10 % průměrného výdělku, min. 25,- Kč - příplatek za každou extra směnu 70 Kč/hod sobota, 100 Kč/hod neděle - dotované obědy a večeře v podnikové jídelně - penzijní připojištění - bezplatná zdravotně-preventivní péče - společenské akce - letní párty, vánoční večírek, MANN+HUMMEL den - další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu - sleva na firemní výrobky - každoroční příplatek za věrnost již od prvního roku

Název firmy

MANN + HUMMEL (CZ), s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vítězslav Řešátko
Tel: 739 522 094
E-mail: vitezslav.resatko@mann-hummel.com