Specialista oddělení kvality (z41949)

Aktualizováno:

26. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Pardubice

Značka:

898820002

Požadavky

SŠ/VŠ technického směru

komunikativní znalost AJ nutná, NJ vítána

znalost řízení kvality v automotive systémech výhodou

dobrá znalost práce na PC (MS Office)

přehled o normách ISO/TS výhodou

schopnost pracovat v týmu i samostatně, komunikativnost

aktivní přístup k řešení problémů, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost

ŘP sk. B

Náplň práce

komunikace se zákazníky a řešení zákaznických požadavků

vkládání dat do pc a vyhodnocování kvalitativních ukazatelů, reporting (reklamace...)

příprava dokumentace, komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti

příprava a realizace auditů

práce na trvalém zlepšování kvality a procesů výroby

Nabízíme

zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti

příjemné pracovní prostředí

příspěvek na penzijní připojištění

stravenky ve výši 100 Kč za každý odpracovaný den

dovolená 22 dnů/kalendářní rok

individuální výuka AJ v pracovní době

možnost zvyšování kvalifikace formou školení a kurzů

mobilní telefon

pružná pracovní doba

firemní akce a občerstvení

Název firmy

Barlett & Cenbright s.r.o.

Kontaktní osoba:
Filip Pešek