Zahradník - vedoucí pracovní skupiny Praha a okolí

Aktualizováno:

27. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha a okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

20000 - 30000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Zahradník Praha-východ

Požadavky

- Vzdělání nebo praxe v oboru - výhodou
- To nejcennější je samostatnost a schopnost věci řešit konstruktivně a zodpovědně
- Umět si zorganizovat pracovní tým
- Schopnost komunikovat se zákazníky, TDI apod.
- Praktická znalost rostlin a práce s projektovou dokumentací
- Chuť učit se nové věci
- Řidičský průkaz

Náplň práce

Nabízíme místo zahradníka v zavedené zahradnické realizační firmě. Malý pohodový kolektiv.
Práce v terénu s technikou, rostlinami.
Zakládání rodinných zahrad, zelených střech, veřejné zeleně.
Údržba zeleně, řez dřevin, apod. Práce na zajímavých zakázkách v okolí Prahy.
Plat dle kvalifikace či šikovnosti pracovníka.

Nabízíme

- Práce v Praze a okolí na hlavní pracovní poměr
- Různorodá a kreativní práce hlavně v terénu
- Vyzvedávání materiálu ve školkách
- Zázemí firmy s víc než 20-ti letou tradicí.
- Otázka platu je otevřená, bude záležet na požadavcích a kvalitách uchazeče
- Bonusy a vánoční prémie
- Podporu v dalším vzdělávání v oboru (školení, kurzy,...)

Název firmy

Realizace zeleně Dřevčice s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lukáš Rajtr
Tel: 727958127