Montážní technik - až 40.000,- Kč - Svojanov u Poličky

Aktualizováno:

23. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Svojanov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

Firma:

Abzakovo spol. s r.o.

Požadavky

18 let+, samostatnost, zodpovědnost, zkušenosti s programem AutoCAD, aktivní řidič, který má rád kontakt s lidmi

Náplň práce

Hledáme šikovné pracovníky do rodinného podniku s dlouholetou tradicí na pozici Montážní technik se zkušenostmi s programem AutoCAD Náplň práce: navštěvovat klienty, vyměřovat kuchyňské linky dle jejich přání, na základě naměřených rozměrů na tyto linky vytvářet technické výkresy v programu AutoCAD , provádět následnou montáž

Nabízíme

U nás můžeš očekávat férové jednání, práci v příjemném prostředí a kolektivu, možnost záloh, dlouhodobou spolupráci, pracovní dobu 8 hodin denně od pondělí do pátku, Fixní mzdu + prémie, v průměru si u nás vyděláš 30.000,- Kč – 40.000,- Kč.

Kontaktní osoba:
ABZAKOVO
Tel: 774742050
E-mail: hradec@abzakovo.eu