Mistr tiskárny 190,-/hod – Svoboda nad Úpo Svoboda nad Úpou

Aktualizováno:

23. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Svoboda nad Úpou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

190 - 200 Kč za hodinu

Požadavky

Co by Ti nemělo chybět? • Vyučení nebo odpovídající praxe • Technická zručnost, odpovědnosti • Schopnost řešit samostatně úkoly, rozhodnost • Prokazatelné schopnosti a dovednosti v oblasti využívání metod štíhlé výroby • Znalost práce na PC

Náplň práce

Jsi spolehlivý pracant? Máš rád práci, u které využiješ svou manuální zručnost a chceš vědět jak se pracuje v mezinárodní společnosti?¨ Pak hledáme právě Tebe! Sháníme totiž vhodné pracovníky na pozici vedoucí mistr tiskárny. Jaká práce na Tebe čeká? • Řízení a organizace výroby ve směnném provozu • Rozdělování personálních zdrojů po strojích • Rozvíjení podřízených zaměstnanců na vyšší pozice • Evidence výroby • Řízení týmu

Nabízíme

Určitě Tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti a dovednosti nabízíme my! • U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu 190,–/hod. + prémie • Po zapracování se ti částka navýší! • Očekávej dvousměnný provoz, avšak týdně pracuješ pouze 37,5h • 5 týdnů dovolené, závodní stravování a stravenky jsou u nás základ • Poukázky na zdravotní péči – chceme, abys byl v kondici • Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet! • Příplatky za odpolední a noční směny • Začátků se bát nemusíš, vše Tě rádi naučíme Chceš se k nám přidat a být součástí našeho týmu? Neváhej a zašli nám svůj životopis! Rádi se s tebou seznámíme na první osobní schůzce, která proběhne v Hradci Králové, pracovat budeš ale ve Svobodě nad Úpou.

Název firmy

Abzakovo spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
ABZAKOVO
Tel: 775222475
E-mail: hradec@abzakovo.eu