Pracovník/ Pracovnice ve výrobě Přeštice

Aktualizováno:

18. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Přeštice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

33142 - 37000 Kč za měsíc

Požadavky

Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu, praxe na obdobné pozici

Náplň práce

Výroba stropních panelů pro osobní automobily, obsluha strojního zařízení ve třísměnném provozu

Nabízíme

- 33 142 Kč (hrubá mzda bez přesčasů po dvou a tříměsíčním zaškolení)
- práce v čistém moderním prostředí
- 25 dní roční dovolené
- některé pozice ve výrobě až 37 000 Kč
- příspěvek na dojíždění 2,75 Kč / km (až 3 025 Kč měsíčně)
- stravenky, dotované firemní stravování, poukázky na kulturu a sport
- odměna za doporučení 12 000 Kč

Poznámka

Kontakt: Hlávkova 1254, 334 01 Přeštice (ve směru od Klatov za čerpací stanicí ÖMV doleva)

Název firmy

International Automotive Components Group s.r.o.

Kontaktní osoba:
Žaneta Benediková
Tel: 377864634